חדשות

אימון מנהלים אימון בקבוצה תחילת קבוצות אחת לשלושה חודשים מינימום 5 מתאמנים, בשעה 18:00-21:00, פרטים בטלפון 086510143 אימון למנהיגים- אימון לעסקים- אימון לסטודנטים- אימון לפיתוח אישי לבוגרים- אימון להשגת קריירה סופרוויג'ן למאמנים מתחילים וותיקים - הכנה למבחני הסמכה של אי.סי.אף - -הרצאות בתחומי הניהול,אימון וגישור קורסי הסמכה באימון ובגישור Coach Training Program - English 60+ hour Coach Training Program is an introduction, building to a solid foundation, of coaching skills and competencies – as defined by the International Coach Federation.

להרשמה on-line

 

 

 

 

מחקר

אימון אישי כשיטת יעוץ ממשיכה לתפוס תאוצה לא רק במקומות העבודה ובתהליכי פיתוח מנהלים אלא גם בשיח האקדמי. אחת הביקורות הנשמעות כנגד מתודת הקשורות לתחום ה-Coaching הוא היעדר בסיס מדעי מחקרי שיאושש את יעילותה של שיטה של אימון אישי .
מדעי ההתנהגות למשל, רוויים במחקרים איכותיים וכמותיים, כשהפרדיגמה המובילה היא שלכל תחום שאנו חפצים לתקף ולהוכיח את ממשותו, חייב להכיל בסיסי ידע התומכים בו. מחקרים אלו יאפשרו גם לצמיחה חדשה של ידע נוסף. התוצאה של מחקרים היא על פי רוב יצירת שפה משותפת ומקדמת את העוסקים בתחום ע"י חקירה של מה עובד ומה עובד פחות. יש לזכור שהיעדר מחקרים אקדמיים יהפכו את התחום של אימון אישי לפסיכולוגיה אינסטנט. על כן, כדי לאפשר שיח מדעי על Coaching, יש להתייחס לאימון אישי בתחום ראוי למחקר והעוסקים בתהליך האימון ,קרי מאמנים אישיים יהיו אנשים שיעסקו בתחום מתוך עולמות התוכן שלהם.

מה חקרו בתחום האימון בארץ?

מה חקרו בתחום האימון בחו"ל?

מה כדאי לחקור?

איך אנחנו יכולים לסייע במחקר?