חדשות

אימון מנהלים אימון בקבוצה תחילת קבוצות אחת לשלושה חודשים מינימום 5 מתאמנים, בשעה 18:00-21:00, פרטים בטלפון 086510143 אימון למנהיגים- אימון לעסקים- אימון לסטודנטים- אימון לפיתוח אישי לבוגרים- אימון להשגת קריירה סופרוויג'ן למאמנים מתחילים וותיקים - הכנה למבחני הסמכה של אי.סי.אף - -הרצאות בתחומי הניהול,אימון וגישור קורסי הסמכה באימון ובגישור Coach Training Program - English 60+ hour Coach Training Program is an introduction, building to a solid foundation, of coaching skills and competencies – as defined by the International Coach Federation.

להרשמה on-line

 

 

 

 


ליעל היקרה


רבי נחמן מברסלב אמר:
"היום שבו נולדת, הוא היום בו אלוהים החליט שהעולם אינו יכול להתקיים עוד בלעדיך"

עכשיו, כשמונחת לפניי, עבודת אימון של שנה כמעט, אני נדהמת מהתהליך שעברתי במסגרת ההכשרה שלי איתך.
עכשיו, כשגמרתי לחבר את כל החלקים ליחידה אחת, אני מבינה כמה גדלתי וזה לא היה פשוט. היו רגעים של כעס, של תיסכול, רגעים שרציתי לעצור הכל ולחזור אחורה בזמן, רגעים שלא הבנתי מה אני עושה לעצמי, רגעים שהאשמתי אותך בקשיים שלי.

עכשיו, כשסיימתי לתעד את מה שעברתי אני סופרת רווחים, אני מבינה שהכעס נבע מהחסמים שלי שאיתם הייתי צריכה להתעמת, התיסכול עזר לי להתחזק ולגלות בתוכי את הכוחות שעוזרים לי להרים ראש ולהתמודד.

בזכות האימון גיליתי שיש לי יכולת אדירה ללמידה עצמית, גיליתי שיש לי כישורי הקשבה, התמדה, יצירתיות ואירגון. בזכות הפרקטיקום גיליתי עד כמה התהליך משמעותי ומאפשר לכל אחד להציב את מטרותיו וללכת להגשים אותן.

כל כך הרבה תובנות והארות עורר בי תהליך האימון עד כדי שינוי נקודת מבטי על החיים ועל בני האדם. הבנתי שהשליטה כולה נמצאת בידי, זו אני שיכולה ליצור את המציאות שמתאימה לחיים שראויים לי. קיבלתי כוחות לעשות שינויים רבים מתוך הבנה פנימית ועמוקה של הצרכים שלי. שינויים בקריירה ובתחום האישי. היום אני יודעת שכח החיים חזק מאוד ושאיפתו אחת – העצמה, גדילה והתפתחות וכח המחשבה, הוא כח העזר שלו.

כל אימון שעשיתי, כל דו"ח שכתבתי, כל פגישה איתך היו עבורי צעד קטן ובלתי מורגש, לפעמים צעד קשה, לפעמים קל, לפעמים כועס ומציק ורק כשחיברתי בעבודה את כל הצעדים יחד גיליתי שעליתי מדרגה.

אני מודה לך על רגעים מיוחדים, על הארות, על המאפשרת שבך והסומכת שתמיד נמצא את הדרך להתמודד, ועל התהליך לו הייתי שותפה, אשר בסופו מאפשר לי להבין את משמעות מילותיו של רבי נחמן מברסלב.

פברואר 2007