חדשות

אימון מנהלים אימון בקבוצה תחילת קבוצות אחת לשלושה חודשים מינימום 5 מתאמנים, בשעה 18:00-21:00, פרטים בטלפון 086510143 אימון למנהיגים- אימון לעסקים- אימון לסטודנטים- אימון לפיתוח אישי לבוגרים- אימון להשגת קריירה סופרוויג'ן למאמנים מתחילים וותיקים - הכנה למבחני הסמכה של אי.סי.אף - -הרצאות בתחומי הניהול,אימון וגישור קורסי הסמכה באימון ובגישור Coach Training Program - English 60+ hour Coach Training Program is an introduction, building to a solid foundation, of coaching skills and competencies – as defined by the International Coach Federation.

להרשמה on-line

 

 

 

 

אימון ילדים בתהליך CBT 

לגדול ולהיות מוכן לקראת ההתמודדויות בחיים

אימון ילדים בגילאים 8-18

המטרה - להביא לתקשורת טובה יותר של הילד עם עצמו,עם הוריו,עם מוריו, עם חבריו ועם החובות והזכויות שלו בחיים.

מה אומרים ההורים : 

 ילד שגודל נכון – ילד שגודל לערכים נכונים,ילד שמסתדר עם חברים,הורים,מחנכים ,אחים,מדריכים.ילד שגודל לעצמאות,למחויבות,ליושרה למנהיגות והשפעה.ילד שמכוון את עצמו מגיל 0 למטרה. ילד יודע להסתגל למצבים.ילד שמעז. את/ה היית רוצה ילד כזה? כהורים, אין דבר שחשוב לנו יותר מהילדים שלנו. האושר שלהם, ההתפתחות שלהם, ההצלחה וכמובן הבריאות. הם יקבלו מאיתנו את המתנות הכי יפות, הם ילכו לחוגים הכי מעניינים. אבל מה לגבי מה שהם צריכים, כדי לגדול ולהתפתח בצורה תקינה? אימון אישי לילדים הינו כלי פופולארי ביותר בישראל של השנים האחרונות, שיטה זו מאפשרת מרחב רב לילד לעשות תהליך אישי מבלי להרגיש מאוים ולהבין שהוא מסוגל.

חשוב לזכור שלרוב כאשר ילדים מתבקשים "ללכת לטיפול" או להיפגש עם איש מקצוע, הדבר נוטע בהם הרגשה לא טובה, האימון האישי מאפשר לילדים לצעוד מרחק מה מהסטיגמה  או מהנרטיב של "אני לא יכול" , "אני לא מסוגל","לא אוהבים אותי" ועוד.....מכיוון שמאמן אישי בכלל, ומאמן של ילדים ונוער בפרט, אינו בא במטרה לייצר מרחב טיפולי, אלא לאפשר חופש ועצמאות למאומן, מבוגר כילד, ללכת בדרך שסולל הוא לעצמו, בעזרתה של דמות לא מאיימת ושותפה למציאות שלו.בתוך המסגרת של הבית ספר והבית לא קל לילד לצמצם את הפערים בין המצוי לרצוי. הסביבה ה"טבעית" של הילד מקנה לנו זהות ושייכות , לא פעם נוצרים קיבעונות ודינאמיקות קבועות המעכבות התפתחות, השגיות וצמיחה. 

הנחת יסוד זו דורשת מאיתנו (מבוגרים וילדים) כוחות גדולים ואמונה חזקה כדי לפרוץ ולהתגבר על דפוסי התנהגות ישנים, תקשורת בינאישית לקויה ומיצוב תדמית.
מרחב האימון יוצר עבור הילד, הזמנות ומרחב חדש לביטוי בו הוא מקבל את מירב תשומת הלב והכבוד המגיע לו. מרחב חדש זה מאפשר לראות את מה שלא ניתן לראות בתבנית המחשבה הקיימת.


העצמת ילדים נעשית בדרך של אימון אישי לילדים במגוון כלים. נקודות החוזק של הילד, מחזקים ומעצימים אותן, ניתן להם את המרחב הבטוח. העצמת ילדים נעשית בדרך בה מתמקדים בעיקר בתחום של חיזוק הביטחון העצמי של הילד, מראים לו שאפשר, מראים לו שלא יקרה כלום אם הוא לא יצליח, מראים לו שהוא טוב ואין הדבר תלוי בדבר מה שהוא עושה, חושב, או לא עושה. דבר דומה נעשה עם בני נוער. אימון אישי לנוער עובד על תחום של דימוי עצמי נמוך, חיזוק ביטחון עצמי ונתינת כלים המאשרים לילדים ולנער לפתח עצמאות ובטחון עצמי בדרכם.

תהליך העבודה פועל בהקשר של 'שיחה' ופעולה'. הרעיון ששפה יוצרת מציאות הוא מרכזי באימון. המאמן מלווה ומסייע לילד להכיר בשיחה' הקיימת בינו לבין עצמו ובינו לבין הסביבה, ולהוביל לצמיחתה של 'שיחה חדשה' שבכוחה לקדם ולהשפיע על המציאות.זהו תהליך של למידה ומטרתו לאפשר לילד קרקע בטוחה ומעצימה לפעול ממנה. ככל שהקרקע בטוחה יותר, יותר למידה והתפתחות יכולים להתרחש.

תהליך האימון מבוסס על תקשורת ומחויבות וההורים שותפים לו. הנוכחות הרשמית של ההורים ( על פי צורך) והקשר הרציף תורמים לילד ולאימון חוויה של תמיכה, אמון וכבוד להם זקוק כל ילד בשלבי ההתפתחות שלו.